Įmonės steigimas: ką reikia žinoti?

Neįsigilinusiems į įmonės steigimo ypatumus ir niuansus gali pasirodyti, kad tai gana paprasta – sukuri pavadinimą, užregistruoji įmonę ir jau gali vykdyti veiklą. Bet viskas yra kur kas sudėtingiau, todėl nemaža dalis pasiryžusių savarankiškai tai padaryti proceso eigoje suskumba ieškoti specialistų pagalbos. Taigi, kodėl naudinga steigiant įmonę pasikliauti profesionalais, o ne imtis šio darbo patiems?

Įmonės steigimo procese nuo idėjos iki realios veiklos – sudėtingas kelias

Jei turite šaunią, perspektyvią idėją, nenuostabu, jog norite ją realizuoti įkurdami įmonę. Aspektai, kuriuos reikės įgyvendinti, kol Jūsų idėja virs realiai egzistuojančiu juridiniu subjektu:

  • Jūsų įmonės pavadinimas

Sugalvokite išskirtinį, unikalų pavadinimą, reprezentuosiantį Jūsų verslą. Registrų centro puslapyje patikrinkite, ar toks pavadinimas jau nėra užregistruotas.

  • Įmonės steigimo dokumentų parengimas

Viena sudėtingiausių įmonės steigimo dalių, kurios įgyvendinimas atima daug laiko iš tų, kurie dar nėra su tuo susidūrę.

  • Įstatinio kapitalo suformavimas

  • Būtina pasirinkti įmonės registracijos adresą

Šiam žingsniui įgyvendinti reikalingas savininko, kurio patalpose bus registruota Jūsų įmonė, sutikimas.

  • Pagaliau – įmonės registravimas

Pastarasis turi būti patvirtintas notaro. Puiku tai, kad šiuolaikinės galimybės suteikia progą įmonę registruoti internetu, taip taupant brangų laiką.

Įmonės steigimas: ką reikia žinoti?

Kodėl verta įmonės steigimą perleisti profesionalams?

Įmonės steigimas su tuo nesusidūrusiems asmenims gali tapti tikru galvos skausmu. Kiekviena klaida kainuos brangaus laiko, taip pat ir papildomų išlaidų. Nusimeskite šią naštą nuo savo pečių – perleiskite įmonės steigimo procesą profesionalams ir Jūsų verslo startas bus sklandus bei nekainuos daug laiko ir streso.

Juridiniam objektui steigti samdydami įmonę Jūs sutaupysite, nes patyrę specialistai žino, kokius sprendimus kuriame žingsnyje priimti, kaip optimizuoti procesus, todėl bus išvengta papildomų išlaidų.

Pasitikėję profesionalais sutaupysite daug laiko, nes juridinio subjekto steigimas užtruks kur kas trumpiau, nei tada, jei tai darytumėte savarankiškai. To priežastis – žinojimas, kokia eiga viskas vyksta, taip pat turimos teisinės, finansinės žinios ir patirtis.

Specialistai puikiai žino galiojančius ir įmonių steigimą bei veiklą reglamentuojančius teisės aktus, taip pat tai, kokius dokumentus ir kaip reikia parengti juridinio asmens steigimui. Tad dokumentų parengimas truks kelis kartus trumpiau, nei tada, jei tai darytumėte savarankiškai.

Įmonės steigimas – procesas, kuriam reikia specifinių žinių ir, žinoma, laiko. Neturintiems praktikos tai padaryti sudėtinga, negana to, nežinomybė juk sukelia stresą, abejones savo sprendimu. Todėl juridinio subjekto steigimą verta patikėti profesionalams ir mėgautis sklandžiu bei sparčiu įmonės steigimo procesu. Dėl ProBuhalterija paslaugų, kreipkitės į mus tel: +370 687 19014 arba el. p. [email protected]