TOP5 kriterijai, kuriuos svarbu įvertinti, renkantis buhalterinės apskaitos įmonę

Buhalterinės apskaitos įmonės veikia didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kt.) bei mažesniuose miesteliuose – pasiūla labai didelė, todėl nusprendus pasinaudoti šiomis paslaugomis pasirinkimas atims nemažai laiko. Kaip pasirinkti greitai, bet teisingai? Pateikiame penkis kriterijus, kuriuos būtina įvertinti, renkantis buhalterinės apskaitos paslaugas teiksiančią įmonę.

Jūsų poreikiai renkantis buhalterinės apskaitos įmonę

Pirmiausia tiksliai įvertinkite asmeninius poreikius, kadangi buhalterinės apskaitos tvarkymas priklauso ir nuo konkrečios veiklos, nuo darbuotojų skaičiaus, turimo turto ir daugelio kitų aspektų. Gal Jums reikalingas tik žmogiškųjų išteklių užmokesčio skaičiavimas? Gal domina netvarkingos buhalterijos sutvarkymas? O gal ieškote pilną paslaugų paketą teikiančios įmonės? Kai žinosite, kas konkrečiai reikalinga Jums, potencialių paslaugų teikėjų ratas susitrauks. Taip pat pasidomėkite, ar įmonės specialistai turi patirties dirbant su klientais, kurių veikla analogiška ar artima jūsiškei. Turima patirtis – puikus rodiklis.

Kaina

Svarbus kriterijus, renkantis buhalterinės apskaitos įmonę. Ne paslaptis, kaina yra tas dalykas, kuris dažnai būna svertinis, renkantis vienas ar kitas paslaugas teikiančią įmonę. Buhalterinė apskaita – ne išimtis. Rinkoje vyraujančias kainas nustatyti nesunku – tereikia išsiųsti konkrečias užklausas kelioms įmonėms ir galėsite „susidaryti vaizdą“, kokios kainos būtų už buhalterijos tvarkymą Jūsų įmonei. Visgi atsargiai reikėtų žiūrėti į pernelyg žemas paslaugų kainas: viena vertus tai gali būti startuojanti ir savo klientų ratą dar kurianti įmonė, kita vertus – žema paslaugų kaina gali būti dėl prasčiau teikiamų paslaugų ir dėl to nedidelio klientų rato.

TOP5 kriterijai, kuriuos svarbu įvertinti, renkantis buhalterinės apskaitos įmonę

Atsiliepimai ir vertinimai renkantis buhalterinės apskaitos įmonę

Internetas puikus tuo, kad čia galite rasti informacijos, atsiliepimų ir vertinimų apie daugelį įmonių. Pasirinkite kelias įmones, kurios atitinka kitus Jūsų kriterijus, ir paieškokite apie jas klientų atsiliepimų. Neigiama informacija sklinda kur kas sparčiau nei teigiama, tad prastas paslaugas siūlančias buhalterinės apskaitos įmones nebus sunku identifikuoti. Taip pat galite pasikliauti ir pažįstamų rekomendacijomis. Galbūt kažkas iš draugų ar pažįstamų būrio samdo šaunią apskaitą tvarkančią įmonę? Paprašykite kontaktų!

Konkretus bendravimas labai svarbus renkantis buhalterinės apskaitos paslaugų teikėją

Naudinga susitikti su keliais potencialiais paslaugų teikėjais ir pasikalbėti akis į akį. Juk pasamdžius įmonę Jums teks dažnai bendrauti, todėl svarbu, kad rastumėte bendrą kalbą, aptartumėte visus niuansus. Tiksliai sutarkite kainą, konkrečias paslaugas, jų teikimo sąlygas.

Buhalterinės apskaitos įmonė ir veikloje naudojamos apskaitos programos

Pasidomėkite, kokiomis programomis naudojamasi įmonėje. Prioritetą verta teikti tiems, kurie naudoja modernias, naujausias programas, kadangi jos suteikia progą apskaitą tvarkyti remiantis pažangiais metodais, taupyti savo ir klientų laiką, išvengti banalių klaidų ir pan.

Buhalterinės apskaitos įmonė – jos pasirinkimas yra atsakingas procesas. Įvertinkite pateiktus kriterijus, kad šis procesas būtų ne tik greitesnis, bet ir sėkmingas. Tikslus asmeninių poreikių žinojimas, virtualios erdvės teikiamų galimybių išnaudojimas, biudžeto identifikavimas palengvina šį procesą ir leidžia iš didelės pasiūlos išgryninti tas apskaitos įmones, kurios atitinka asmeninius kriterijus. Dėl ProBuhalterija paslaugų, kreipkitės į mus tel: +370 687 19014 arba el. p. [email protected]