PASLAUGOS

Patirtis ir kompetencija

Esame ramūs dėl aukštos paslaugų kokybės, nes mūsų buhalteriai, finansininkai ir teisininkai – patyrę ir kompetentingi specialistai.

Kai buhalterija yra ne tik darbas, bet ir pagrindinė veikla ilgus metus, kai savo kailiu išbandome visus mokesčių įstatymų pasikeitimus – apie kompetenciją girtis tiesiog nebėra jokio tikslo.

Mūsų tikslas – nuo vadovo pečių visiškai nuimti rūpesčius, susijusius su įmonės finansų ir buhalterinės apskaitos tvarkymu.

Ta linkme nuosekliai dirbame jau ne vienerius metus ir pasiekėme tikrai įspūdingų rezultatų. Kai kurie mūsų klientai nė karto nėra bendravę su VMI atstovais, viskas, kas jiems reikalinga – pasirašyti gyvai arba paspausti keletą mygtukų elektroniniam parašui aktyvuoti.

Mūsų komandoje visi nariai turi ilgametę patirtį buhalterinės apskaitos srityje, todėl ir galime teikti aukščiausios kokybės paslaugas Jūsų įmonei. Per daugelį metų esame aptarnavę dešimtis skirtingų klientų, kuriems esame dėkingi už galimybę įsigilinti į tam tikrų verslo sričių finansų specifiką. Dėl to dabar galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas gamybos įmonėms, transporto ir logistikos kompanijoms, dirbančioms Lietuvos ir tarptautiniu mastu, didmenine ir mažmenine prekyba užsiimančioms bendrovėms. Taip pat teikiame paslaugas IT kompanijoms, sandėliavimo paslaugų teikėjams, maitinimo įstaigoms, el. parduotuvėms ir, aišku įvairių paslaugų verslams. Mūsų patirtis ir kompetencija leidžia aptarnauti bet kokio profilio įmones, dirbančias tiek Lietuvoje, tiek užsienyje (bet registruotas Lietuvoje).

Susisiekite su mumis ir apie savo kompetenciją papasakosime plačiau. Laukiame jūsų paklausimo telefonu +370 687 190 14 arba el. paštu info@probuhalterija.lt.

Nuotolinis prisijungimas

Savo nuolatiniams klientams suteikiame nuotolinį prisijungimą prie buhalterinės apskaitos tvarkymų ir kitų finansinių įrankių.

Mes dirbame tik skaidriai – jokių paslapčių ir dviprasmybių. Mūsų klientai visada gali pasižiūrėti, kas padaryta, kas numatyta padaryti, kas daroma kiekvieną mėnesį. Suteikiame prisijungimą prie savo naudojamų finansų valdymo ir apskaitos įrankių.

Nuotolinio prisijungimo aplinkoje Jūs galite:

  • Susivesti pirkimo ir pardavimo sąskaitas;
  • Stebėti įmonės situaciją Jums patogiu metu;
  • Stebėti realius sandėlio likučius po kiekvienos operacijos;
  • Stebėti pirkėjų ir tiekėjų skolas.

Kai visi dokumentai pateikti internetu, mes atliekame suminius darbus – formuojame ir teikiame ataskaitas, pildome deklaracijas ir t.t. Tai ir yra mūsų mažiausių įkainių rinkoje paslaptis.

Taip pat džiaugiamės galėdami konsultuoti savo klientus, paaiškinti tam tikrus mokesčių bei buhalterinės apskaitos klausimus. Konsultuojame 7 dienas per savaitę, nuo ryto iki vakaro (20 val.) Nuotolinis prisijungimas prie dokumentų ir sąskaitų kopijų dažnai sukelia daug klausimų, į kuriuos visada stengiamės atsakyti aiškiai ir suprantamai ne finansinį išsilavinimą turintiems žmonėms.

Nuotolinis prisijungimas yra puikus įrankis, kuris užtikrina sklandų mūsų paslaugų teikimą įmonėms, esančioms kituose miestuose ar net šalyse. Juk dokumentus galima ir pristatyti internetu, ne tik gyvai.

Jei turite papildomų klausimų apie nuotolinį prisijungimą, susisiekite su mumis telefonu +370 687 190 14 arba el. paštu info@probuhalterija.lt

Exit mobile version